Технічні системи охорони

Для повної безпеки об’єктів обов’язково використовуються технічні системи, які моментально фіксують порушення на об’єкті та спробу вторгнення.
Для цього використовують цілий ряд технічного устаткування різної чутливості  та характеру спрацювання. Для прикладу встановлюють датчики цілісності вікон, на відкриття дверей, рух біля вікна, рух у приміщенні вцілому,центральний контроллер, який розшифровує інформацію,що надходить, також сирени,мигалки та контрольні панелі, які монтують в приміщенні -  всі ці технічні пристрої замикають коло, перекриваючи територію приміщення.

Охоронна сигналізація служить для швидкої передачі сигналу про спробу проникнення сторонніх осіб на об’єкт , який перебуває під охороною. Автономна охоронна сигналізація умовно підвищує рівень безпеки приміщень, які знаходяться під її покриттям, оскільки сирена здатна відлякати правопорушника. Але якщо охоронна сигналізація під’єднана до пульту централізованої охорони , надалі ПЦО, то у випадку спрацювання на місце події протягом кількох хвилин прибуде група швидкого реагування та встановить порядок з подальшим затриманням порушників і притягненням їх до відповідальності.

Охоронна сигналізація має безліч переваг – ваш дім, офіс, склад, кафе,ресторан,бар, готель, або будь-яке інше приміщення знаходиться під цілодобовим наглядом.

Охоронна сигналізація забезпечує :

  • оцінку ситуації;
  • моментальне виявлення порушення порядку на об’єкті;
  • створення  перешкод на шляху правопорушника.

Кваліфіковані спеціалісти ПП «Карабінери» проведуть детальне обстеження Вашого  об’єкта та  підберуть найбільш відповідне технічне обладнання. Виконають заходи по монтажу, встановленню, з подальшою діагностикою, технічним обслуговуванням та ремонтом обладнання , при потребі.